Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Prohlášení o ochraně soukromí.

Správa údajů o přepravě

Právní základ a právní základ správy údajů:

Pozadí správy dat je stanoveno v zákoně CXII z roku 2011 o právu na sebeurčení informací a svobodu informací. (Infotv.). Právním základem pro správu dat je Infotv. Váš souhlas v souladu s čl. 5 odst. 1 písm. A).

Účel správy údajů:

V případě dodání zboží je účelem správy dat doručit objednané zboží k vám pomocí našeho smluvního partnera, přizpůsobeného vašim potřebám.

Rozsah spravovaných dat:

Jméno, adresa, e-mailová adresa, telefonní číslo.

Doba správy dat:

Správce údajů spravuje údaje po dobu dodání objednaného zboží.

Činnosti zpracování údajů související s nákladní dopravou

Zpracovatel údajů se podílí na dodávce objednaného zboží na základě písemné smlouvy uzavřené se správcem údajů. Přitom může zpracovatel údajů po dobu dodání objednaného zboží spravovat jméno, adresu a telefonní číslo zákazníka, poté bude okamžitě odstraněno.

Souhlasím s tím, že následující osobní údaje uložené společností Water Fun Kft. (1151 Budapešť, Visonta u. 1.) v databázi uživatelů www.realthing.cz budou předány společnosti Global Payments Direct, Inc. Jako správce údajů. Rozsah přenášených údajů: uživatelské jméno, příjmení, jméno, země, telefonní číslo, e-mailová adresa. Účelem přenosu dat je poskytnout uživatelům služby zákaznického servisu, potvrdit transakce a sledovat podvody za účelem ochrany uživatelů.

Na začátku stránky