Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
9,122.90 CZK
4,954.00 CZK (4,094.21 CZK + DPH)
Sleva: 4,168.90 CZK 46%
Množství:kus
Dostupnost: Na skladě
Poplatek za přepravu: 249.97 CZK
Štítky produktu:
Sprchová kabina

ELBA Sprchová kabina 90x90, 195cm, 6mm

Výška:
195
Velikost:
9,122.90 CZK
4,954.00 CZK (4,094.21 CZK + DPH)
Sleva: 4,168.90 CZK 46%
Množství:kus

Popis

Tento bezrámový minimalistický moderní sprchový kout dodává vaší koupelně jednoduchou estetiku. Díky panelům z děleného skla je potřeba otevíracího prostoru menší a snadný přístup k vaší sprše Sprchový kout je vyroben z bezpečnostního skla o tloušťce 6 mm. Povrch skleněné tabule byl také ošetřen nano povlakem, díky kterému bude odolnější vůči vodnímu kameni, mýdlu a jiným usazeninám, takže se velmi snadno udržuje v čistotě. Dokonalé uzavření zajišťují silikonové magnetické profily, směr montáže je univerzální, takže je lze namontovat v pravém i levém směru. Jakékoli nerovnosti stěn lze dokonale eliminovat, protože profil stěny lze na obou stranách upravit o 1,5 cm. Naše sprchová kabina může být postavena jak na kachlových základnách, tak na sprchových vaničkách. Prodáváme pouze výrobky privátní značky. Čekáme na vás s jedinečnou řadou produktů a obrovskými skladovými zásobami v zemi pro okamžitý servis! Můžete si vybrat ze šířky 90x90 cm a výšky 195 cm, takže si každý najde ten kousek, který se nejlépe hodí do jeho koupelny.
• Tloušťka: 6 mm
• Skleněný pásek z nerezové oceli (304)
• Panty a otvírač dveří ze slitiny zinku
• Silikonové vodotěsné a magnetické profily
• Lze použít bez sprchové vaničky
• Možnost korekce 1,5 cm na obě strany

Obrázek je ilustrační, naše produkty lze volitelně namontovat na vestavěný základ a sprchovou vaničku, takže zde zobrazená sprchová vanička NENÍ součástí sprchové kabiny! Velikost našich kabinek - pro kompatibilitu vaničky a základu - se rozumí s o 2 cm menším instalačním rozsahem oproti uvedené maximální velikosti.

Parametry

Nano povlak: ANO
Doprava normální 3-12Doprava normální
Směr montáže: univerzální
Tloušťka skla: 6mm

Názory

Pro tento produkt zatím nebyla napsána žádná recenze.
Na začátku stránky